Настольная вытяжка для маникюра SV 1 с фильтром профессиональная

- В наличии
- Код: sv1
1 750 ₴
+380 (67) 424-63-26
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Подаруйте своєму салону якісне оновлення за дуже привабливою ціною! Наше обладнання не лише ефективно видаляє запахи і пил, але і ідеально вписується в будь-який робочий простір. Сучасний дизайн, надійність і доступність роблять нашу витяжку ідеальним вибором для турботливих майстрів манікюру. Дозвольте кожній вашій клієнтці насолоджуватися бездоганним манікюром в атмосфері чистоти і затишку – із витяжкою Mirateli SV 1 це стане реальністю!
Характеристики товара
| Характеристики | |
| Потужність | 30 Вт |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Корпус | білий |
| Шум | 42 дБ |
| Обороти | 2900 об/хв |
| Продуктивність | 320 м3/год |
| Регулювання мощності | ні |
| Комплектність | змінні мішки для пилу в кількості 2 шт, інструкція, гарантійний талон |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 150 мм |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Mirateli |
| Страна производитель | Украина |
| Вид | Для маникюра |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал | Металл |
| Наличие фильтра от пыли | Нет |
| Сменные мешки для пыли | Да |
| Тип вытяжки | Настольная |
| Форма вытяжки | Прямоугольная |
| Цвет корпуса | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 10.5 см |
| Длина | 32 см |
| Ширина | 20 см |
| Технические характеристики | |
| Мощность | 30 Вт |
| Тренога | |
| Тренога | Без треноги |
- Цена: 1 750 ₴






