Сейчас у компании нерабочее время. Заказы и сообщения будут обработаны с 08:00 ближайшего рабочего дня (сегодня)
Харьков, Украина
+380 (67) 424-63-26
Интернет-магазин
Отзывы о компании Интернет-магазин "Ukrestet"
Юлия П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Приходченко Н.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Стілець чудовий. Дуже зручно сидіти, працювати, легко пересувається.Рекомендую
Віктор І.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Ок👍
Анастасия Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Анна О.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дякую, обслуговування на найвищому рівні!!!
София П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Іван Р.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Юлія Г.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Не рекомендую. Якість не відповідає заявленій. Не кріпиться, Бовт прийшов такий, наче по ньому гепали чимось. Ніжка не затягується взагалі. Я розумію, що коштує вона не дуже багато, але ж по опису сподівання були іншими. Для того, що б вона стояла и можна було працювати з нею, треба найняти майстра зі сварочним апаратом, і заварити нафіг все шо можна і до чого... Дякую, сезон педикюру відкладено.
Комментарий продавца
В замовленні була підставка для педикюра, яка пересилається в розібраному вигляді. Юлія не змогла прикрутити щільно ніжку до основи, почала нервувати і написала негативний відгук. Далі ми зателефонували Юлії і домовились на повернення товару з оглядом на пошті. На Новій Пошті наш майстер зібрав підставку під відео запис. Зібрану підставку відправили назад Юлії з її згоди і отримали позитивний відгук у вайбер))
Стілець чудовий. Дуже зручно сидіти, працювати, легко пересувається.Рекомендую
Ок👍
Дякую, обслуговування на найвищому рівні!!!
Очень плохоНе рекомендую. Якість не відповідає заявленій. Не кріпиться, Бовт прийшов такий, наче по ньому гепали чимось. Ніжка не затягується взагалі. Я розумію, що коштує вона не дуже багато, але ж по опису сподівання були іншими. Для того, що б вона стояла и можна було працювати з нею, треба найняти майстра зі сварочним апаратом, і заварити нафіг все шо можна і до чого... Дякую, сезон педикюру відкладено.
В замовленні була підставка для педикюра, яка пересилається в розібраному вигляді.
Юлія не змогла прикрутити щільно ніжку до основи, почала нервувати і написала негативний відгук.
Далі ми зателефонували Юлії і домовились на повернення товару з оглядом на пошті.
На Новій Пошті наш майстер зібрав підставку під відео запис.
Зібрану підставку відправили назад Юлії з її згоди і отримали позитивний відгук у вайбер))