Компания отличная!Заказ пришёл даже раньше, чем было назначено изначально!Вежливое обращение, замечательный водитель, привезли тогда, когдв мнне удобно!Рекомендую!
Ірина М.
Отлично
Быстро оформили и сам заказ, и доставку. Кушетка качественная.
Ольга Ж.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Микола Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Заказ выполнили относительно быстро. Отличилась Новая почта - повредили посылку во время доставки, пришлось отказаться от получения. Несмотря на возможные убытки, продавец довольно оперативно повторно выполнил заказ - отношение к покупателю на высшем уровне. Однозначно рекомендую продавца.
АННА А.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Замовили крісло чорне за певною ціною,повідомили що чорного немає - буде сіре і дорожче бо невірна ціна. Добре,відправили. Я замовляла ці крісла вже раніше І це не ця модель,воно менше і твердіше. До того ж не прислали в комплекті зовсім кріплень,а тих болтів у нас не було. Тож відкрились без крісла яке дуже було потрібне. Дуже дякую що перетелефонували вчора стосовно проблеми з болтами!🤨
Комментарий продавца
Анна, ми ще раз просимо вибачення у Вас! Так, нажаль якийсь відсоток помилки завжди остається, бо на складі працюють живі люди і можуть неуважно зібрати посилку та недокласти болти, як трапилось з Вашим заказом. Але ж ми виправились і відправили Вам болти. З приводу крісла, Ви вперше зробили в нас замовлення і раніше покупали інші крісла в іншому магазині. Можливо воно було більше та мʼякше. Але наші крісла повністю відповідають тому що у нас на фото і в описі до фото!
игорь г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Покупатель
Отлично
Сегодня забрали маникюрный стол! Красавец! Спасибо большое за качество и быстроту. Рекомендую!!!
Спасибо! Быстро и профессионально!
Компания отличная!Заказ пришёл даже раньше, чем было назначено изначально!Вежливое обращение, замечательный водитель, привезли тогда, когдв мнне удобно!Рекомендую!
Быстро оформили и сам заказ, и доставку. Кушетка качественная.
Заказ выполнили относительно быстро. Отличилась Новая почта - повредили посылку во время доставки, пришлось отказаться от получения. Несмотря на возможные убытки, продавец довольно оперативно повторно выполнил заказ - отношение к покупателю на высшем уровне. Однозначно рекомендую продавца.
Замовили крісло чорне за певною ціною,повідомили що чорного немає - буде сіре і дорожче бо невірна ціна.
Добре,відправили.
Я замовляла ці крісла вже раніше
І це не ця модель,воно менше і твердіше.
До того ж не прислали в комплекті зовсім кріплень,а тих болтів у нас не було.
Тож відкрились без крісла яке дуже було потрібне.
Дуже дякую що перетелефонували вчора стосовно проблеми з болтами!🤨
Анна, ми ще раз просимо вибачення у Вас! Так, нажаль якийсь відсоток помилки завжди остається, бо на складі працюють живі люди і можуть неуважно зібрати посилку та недокласти болти, як трапилось з Вашим заказом. Але ж ми виправились і відправили Вам болти. З приводу крісла, Ви вперше зробили в нас замовлення і раніше покупали інші крісла в іншому магазині. Можливо воно було більше та мʼякше. Але наші крісла повністю відповідають тому що у нас на фото і в описі до фото!
Сегодня забрали маникюрный стол! Красавец! Спасибо большое за качество и быстроту. Рекомендую!!!