Педикюрне крісло мод.236-DM

- Немає в наявності
- Код: 236-DM
32 900 ₴
Педикюрне крісло мод. 236-DM для тату-салону чорного кольору з гідравлічним регулюванням висоти, положення спинки, ножної частини. Функціональне педикюрне крісло мод. 236-DM для професійного тату-салону з роздільними ногами, з висувними опорами для ніг та 5-ма гідравлічними регулюваннями.
Особливістю даної моделі педикюрного крісла є спинка, в нижній частині якої передбачені спеціальні поглиблення для зручного розміщення ніг при виконанні процедур тату на спині, при цьому клієнт розміщується сидячи з відкритою спиною до майстра. При виконанні тату процедур зручні поворотні та регульовані підлокітники підтримують руки майстра для зменшення напруги. Підстопники під спинкою
Ніжна частина розділена на 2 секції ножів з висувними підстопниками; ножні секції опускаються вниз на 90 градусів і розсуваються назовні. Під спинкою розташована ручка для зручного обертання крісла.
Особливості:
- Висота гідравлічно регулюється за допомогою ножної педалі
- Нахил спинки регулюється гідравлічно по горизонталі.
- Нахил сидіння до 10-15 °
- Опори для ніг висувні, гідравлічно регульовані на 90 ° вниз і на 90 ° розсуваються назовні
- Додаткові м'які підставки для стоп дозволяють комфортніше сидіти під час татуювання на спині.
- Підлокітники піднімаються до 30 см нагору і до 12 см назовні, поворотні на 360° і фіксовані, регульований кут нахилу
- Крісло можна повертати та фіксувати на 360°
- Додатковий підголівник
- Виріз для обличчя закривається подушкою (у комплекті)
- Щільний наповнювач з поліуретану простий у догляді
- Висока якість виготовлення, стабільна та міцна рама
- Легкий монтаж
Характеристики товара
| Характеристики | |
| Виробник | B.S.Ukraine |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Регулювання | Механічна |
| Регулювання по висоті | Гідравлічний, ножна педаль |
| Кут підйому ножної частини | 90° |
| Розміри | |
| Довжина | 1280 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 530-710 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Основа | Металева рама |
| Оббивка | ПВХ, вінілшкіра |
| Наповнювач | Пінополіуретан (7 см) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beauty Service |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість секцій | 3 |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Обивний матеріал | ПВХ (полівінілхлорид) |
| Особливості | Виріз для обличчя, Подушка-заглушка |
| Підголовник | Знімний |
| Спосіб регулювання висоти | гідравлічний |
| Спосіб регулювання подножной частини | механічний |
| Спосіб регулювання спинної частини | механічний |
| Тип підніжної частини | регулюється кут нахилу |
| Функціональні підлокітники | знімні |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1800 мм |
| Максимальна висота | 800 мм |
| Мінімальна висота | 640 мм |
| Ширина | 630 мм |
- Ціна: 32 900 ₴





