М'який пуфик з кришкою

- В наявності
- Код: 10977
3 250 ₴
+380 (67) 424-63-26
viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасний та зручний пуф на ніжках прикрасить приміщення або зону очікування. Пуф підійде для салону краси, зони очікування, кімнат, вітальні тощо.
- Обивка - екошкіра.
- Ніжки - металеві.
- Відсік для зберігання речей
Відправка тільки на вантажні відділення!
Характеристики товара
| Розміри | |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 440 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ukrestet |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спального місця | Ні |
| Наявність спинки | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Чорний |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Висота | 440 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркасу | ламінована ДСП |
- Ціна: 3 250 ₴





