Кушетка педикюрна

- В наявності
- Код: 240
13 900 ₴
+380 (67) 424-63-26
viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трисекційна кушетка з розділеною ножний частиною і фіксованою висотою.
Може використовуватися як педикюрне крісло, а також для проведення естетичних процедур.
Розкладається до горизонтального положення і складається у вигляді крісла.
- металеве підставу
- фіксована висота
- механічне регулювання положення спинки
- кут підйому спинки від 0 до 55про
- знімний підголовник
- знімні підлокітники
- отвір для обличчя
- висувні подушки для стопи
- можливість установки сидіння в похиле положення
- максимальне навантаження: 200 кг
Розміри кушетки: 200х66х72 см
Упаковка: 136х33х77 см
Вага нетто: 45 кг
Вага брутто: 56 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beauty Service |
| Країна виробник | Україна |
| Обертання крісла навколо своєї осі | немає |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Обивний матеріал | ПВХ (полівінілхлорид) |
| Особливості | Горизонтальне положення крісла |
| Підголовник | Знімний |
| Спосіб регулювання подножной частини | механічний |
| Спосіб регулювання спинки | механічний |
| Тип підніжної частини крісла | Дві роздільні підніжки |
| Функціональні підлокітники | знімні |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 45 кг |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 720 мм |
| Довжина крісла | 2000 мм |
| Ширина крісла | 660 мм |
- Ціна: 13 900 ₴




